Jak jest rok później?

Trochę ciężko mi w to uwierzyć, że jestem tutaj już rok. Tak wiele się zmieniło! Blog przechodził metamorfozy, miał swoje wzloty i upadki, a ja razem z nim. Czasem emocje brały górę i miałam ochotę usunąć tę kopalnię wspomnień, ale to tak jakbym spaliła własny album. Cały czas się uczę, coś tutaj zmieniam, mam nadzieję że na lepsze. Tworzę i planuję. Mimo, że czasem znikam, czasem na bardzo długo, to nadal pamiętam o tym małym skrawku internetu, którego rzeczywistość kreuję właśnie JA. Mam marzenia związane z tym miejscem i już wiele z nich się spełniło. Dzięki niemu rozwinęłam swoje pasje: fotografia, kuchnia, moda... Wszystkim tym zaczęłam się coraz bardziej interesować, a to tylko dlatego, że nadal tutaj jestem. Nie umiem sobie wyobrazić życia bez tego miejsca, albo inaczej, potrafię sobie wyobrazić, jednak czegoś bardzo by mi brakowało. Od kiedy odkryłam blogosferę, marzyłam o stworzeniu bloga. Nie umiałam się jednak do tego zabrać, wydawało mi się, że jestem zdecydowanie za młoda. Blog to duży obowiązek, zwłaszcza taki z którym wiążemy swoje plany i marzenia. Takich małych blogów jak mój, jest tysiące. Trudno jest się teraz wybić, trzeba włożyć w blog całe serce, aby skradł on serca innych. Czasem potrzeba na to wiele czasu, ale jeśli się czegoś pragnie, to w końcu się to stanie. Takiego przekonania nabrałam również dzięki blogosferze, jeśli ktoś jest silny na pewno podszkoli pewność siebie. Jeśli udzielasz się w internecie, możesz stworzyć tak naprawdę "drugie ja". Tutaj można być naprawdę sobą, bo uwierzcie: ZAWSZE ZNAJDĄ SIĘ LUDZIE, KTÓRYM TO CO ROBISZ SIĘ SPODOBA. Może być ich tysiące, a może być ich tylko kilkanaście, jednak zawsze znajdzie się człowiek który doceni  to co robisz. Nie warto zwracać uwagi na obraźliwe komentarze, czy wyolbrzymione słowa krytyki. Blogosfera uczy cierpliwości i wytrwałości. Tego właśnie nauczyła mnie przez ten rok.
I crop top New Yorker I spódnica Cropp I buty Sinsay I
Zdjęcia robiłam nowym obiektywem, wszystkim na pewno dobrze znanym Nikkorem 50mm 1.8g. Jestem nim zachwycona, zdecydowanie wart swojej ceny! W piątek szykuje się pierwszy wakacyjny wyjazd, zobaczymy jak sprawdzi się w podróży.


Komentarze

 1. Gratuluję! Musze przyznać, że faktycznie blog otwiera nowe możliwości i uczy, ale wszystko przychodzi z czasem. Piękne zdjecia :* Życzę powodzenia w dalszym blogowaniu! A ja obserwować będę twoje postępy. Do tej pory na prawde ładnie rozwinęłaś bloga :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje pierwszych urodzin bloga! :D
  Zapraszam na mojego bloga Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że jesteś tutaj już aż rok, obyś była tutaj jeszcze dłużej i liczba obserwacji wzrosła do takiej, która jest Twoim marzeniem ♥
  Zdjęcia są cudowne!
  http://iam-wiki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! :) Życzę kolejnych lat blogowania obfitujących w ogrom sukcesów!
  Przepiękne zdjęcia.

  Pozdrawiam ♥,
  yudemere

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny post!
  http://poziomka1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów blogowych :)
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje i życzę dobrych, kolejnych lat:) Super zdjęcia!

  Zapraszam na nowy post:) [KLIK]

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje! Ja jestem na twoim blogu pierwszy raz, ale na pewno będę wpadać częściej.
  pelnapasji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Mega się cieszę, już dość dawno odkryłam twojego bloga i czasem zaglądałam. Jestem z Ciebie dumna, że wytrwałaś już cały rok w pisaniu.. :)
  viveere.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

♥ WERYFIKACJA OBRAZKOWA WYŁĄCZONA
♥ NIE BAWIĘ SIĘ W (OBS ZA OBS) ZALEŻY MI NA PRAWDZIWYCH CZYTELNIKACH

♥ Dziękuję za każde wyświetlenie, nowy komentarz i kolejnych obserwatorów. To wy dajecie mi najwięcej motywacji do pracy!

Popularne posty