Nowy rok, nowe wyzwania

Święta, święta i po świętach... Jakoś nie mogę uwierzyć w fakt, że to tak szybko zleciało. W tym roku święta były naprawdę cudowne. Śnieg, który dodał im uroku, przypomniał mi tę prawdziwą atmosferę, którą czułam w dzieciństwie. Lubię tę świąteczną rutynę. Obiady u babci, które z roku na rok wyglądają trochę inaczej. Kolędy po wigilii, które wspomagam dźwiękiem gitary. Zapach cynamonu i mandarynek. Za 12 miesięcy, czeka Nas to samo... Teraz otwieramy nową kartkę, piszemy na środku "2017" i staramy się, aby nasza historia, którą będziemy tworzyć przez 365 dni, była jedną z naszych najlepszych. Muszę przyznać, że 2016 rok był dla mnie bardzo udany. Mam masę wspomnień, których nie zapomnę do końca życia. Był to rok wzlotów i upadków, sukcesów i porażek. Jednak zdecydowanie rok przepełniony tymi pozytywnymi chwilami, kiedy na mojej twarzy widniał uśmiech. Rok podróży, dobrej zabawy i spełniania marzeń... Na 15 postanowień udało mi się zrealizować 12! Wydaje mi się, że to niezły wynik. To trochę zabawne, ponieważ musiałam je spełniać jakoś tak podświadomie. Przypomniałam je sobie dopiero wczoraj, haha. W tym roku mam ich trochę mniej, może dzięki temu wykonam wszystkie wyzwania, które na ten rok sobie wyznaczyłam.
A Wy macie jakieś noworoczne postanowienia? 


Komentarze

  1. Wowo 12 na 15 postanowień. Gratulację! Życzę Ci, abyś w tym roku także wytrwała. Ja nie bawię się w noworoczne postanowienia, bo mam problem z ich realizacją :/
    BLOG

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo udało ci się zrealizować bardzo dużo postanowień. Z moimi jest nieco gorzej, bo mam czasami problemu z ich realizacją. Bardzo ładny sweterek. :)
    MÓJ BLOG

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

♥ WERYFIKACJA OBRAZKOWA WYŁĄCZONA
♥ NIE BAWIĘ SIĘ W (OBS ZA OBS) ZALEŻY MI NA PRAWDZIWYCH CZYTELNIKACH

♥ Dziękuję za każde wyświetlenie, nowy komentarz i kolejnych obserwatorów. To wy dajecie mi najwięcej motywacji do pracy!

Popularne posty